sklep z nasionami konopi indoor i outdoor thc-thc.com

Odmiany Fotoperiodyczne oraz z Autofloweringiem – Różnice

Na rynku konopnym mamy w sprzedaży dwa rodzaje nasion konopi indyjskich pełno sezonowe, czyli fotoperiodyczne oraz auto kwitnące, czyli te z tzw. autofloweringiem (Auto, Automatic, Autoflow).

Auto, Automatic, Autoflowering, Autofloweringiem, Fotoperiodyczne, Hodowla, Odmiany, Pełno Sezonowe, Pełno Sezonowe, Różnica, Uprawa

Najprościej opisać ich różnicę można w taki sposób, że odmiany fotoperiodyczne zaczynają kwitnąć kiedy skraca się im czas naświetlania. W uprawie indoor, czyli tej w boxe, growroomie, w domu lampę ustawia się tak żeby w ciągu doby krócej świeciła. A w uprawie outdoor, czyli na dworze odmiany fotoperiodyczne zaczynają kwitnąć kiedy dzień staje się krótszy.

Zaś odmiany z autofloweringiem, auto kwitnące jak sama nazwa wskazuje zaczynają kwitnąć automatycznie i nie ma dla nich znaczenia czas naświetlania czy długość dnia.

Więcej na temat różnic odmian fotoperiodycznych a tych z autofloweringiem znajdziesz w artykule: Różnica Pomiędzy Odmianami Fotoperiodycznymi a Autofloweringowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © news.kanabis.info - Strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, ganji, trawce.